درباره

دانا پیشرو آریا

شرکت دانا پیشرو آریا دارنده نام های تجاری بنویل (BONHUILE) و سانریوو (SANRIVO) فعالیت خود را از سال 1395 در زمینه واردات ، صادرات و تولید محصولات غذایی در زمینه انواع روغن های خوراکی و سرکه بالزامیک آغاز نموده و توانسته در این مدت از لحاظ کیفیت ، رتبه و جایگاه بسیار بالایی را از نظر مصرف کنندگان و صاحب نظران عرصه محصولات غذایی کسب کند .

ما معتقدیم که زندگی سالم در داشتن تغذیه سالم است و همه انسان ها شایسته داشتن بهترین ها هستند ، لذا تکلیف خود دانستیم که به سهم خود به این مهم در زمینه واردات و تولید روغن های خوراکی با کیفیت و ۱۰۰ درصد خالص زیر نظر متخصصان و کارشناسان مطرح و بنام داخلی و خارجی که در حوزه روغن های فرابکر و ارگانیک سابقه درخشانی دارند ، جامه عمل بپوشانیم .

رسالت ما سلامت جامعه است و آرزو داریم کشور عزیزمان ایران بهترین ها را در بین سایر کشورها داشته باشد که این خود یک پیروزی محسوب شده و از مهمترین عوامل تاثیر گذار آن داشتن تغذیه سالم است.

هدف مجموعه دانا پیشرو مرجعی برای پاسخگویی به نیازهای شما در زمینه روغن های خوراکی، خشکبار ، کنسرو و ترشیجات و همچنین محصولات شوینده و بهداشتی است .

healthy-living

زندگی سالم

diet

تغذیه سالم

تنها نماینده رسمی و انحصاری در ایران

در ایران

از همینجا
عضو خبرنامه گروه داناپیشرو شوید

پیشاپیش از توجه شما سپاسگزاریم